حتماً تا به حال چرخ های کوچک کمکی که برای یادگیری و حفط تعادل دوجرخه، به عقب دوچرخه ی کودکان می بندند، دیده اید و شاید خود شما هم در سال های نه چندان دور از این ابزار کمکی برای یادگیری و تعادل بیشتر دوچرخه تان استفاده کرده باشید. هیچ وقت هنگام استفاده از این چرخ ها احساس خجالت کرده اید؟ بقیه روی دو چرخ حرکت می کنند اما چون شما نمی توانستید تعادلتان را حفظ کنید باید دو چرخ اضافی داشته باشید!

حالا این چرخ تعادل ساز مشکل را به زیبایی حل کرده و می تواند برای حفظ تعادل دوچرخه کودکان استفاده شود.

تعادل این چرخ با چرخش سریع صفحه ای گردان که انرژی خود را از طریق یک باتری قابل شارژ تامین می کند، تضمین می شود و حتی کودکی هم که برای اولین بار سوار دوچرخه ای با این چرخ ها بشود امنیت بالایی حس می کند و ترسی که بعضی بچه ها از دوچرخه سواری دارند، از بین می رود. اگر ویدیو معرفی را ببینید متوجه می شوید که این چرخ خودش تعادل خودش را هنگام حرکت حفظ می کند و بدون آنکه بیفتد مستقیما به مسیرش ادامه می دهد.

همچنین می توان با بالا رفتن مهارت کودک، سرعت چرخش صفحه داخلی را کم کرد و به کودک در یادگیری سریع تر دوچرخه سواری کمک کرد.

فکر می کنم این چرخ 100 دلاری ارزش این را داشته باشد که یک کودک با سرعت، امنیت و حتی اعتماد به نفس بیشتری دوچرخه سواری را یاد بگیرد.