احتمالا برای همه شما پیش آمده است که به عنوان یک راننده، به دوچرخه سواران کمتر اعتنا کنید و از اینکه بدون سر و صدای جلوی ماشین تان سبز می شوند کلافه شوید. اما شاید با دیدن این دوچرخه نظرتان عوض شود و بخواهید بدون اینکه آسیبی ببینید، به دوچرخه ها بیشتر توجه کنید.

دوچرخه ای با بوق شیپوری! بله، دوچرخه ای که با سه بوق شیپور مانند که در جلوی آن تعبیه شده است قادر است صدای 178 دسیبلی ایجاد کند.

آیا تا به حال به این فکر می کردید که یک دوچرخه را با جت مقایسه کنید! شاید الان وقت این کار باشد، یک جت در حال بلند شدن از زمین صدایی بین 140 تا 150 دسیبل تولید می کند.

دوچرخه سواران می توانند با این بوق شیپوری هر ماشینی را که به سمت آنها منحرف شده بترسانند! واقعا صدای مهیبی دارد و البته احتمالا در دراز مدت آسیب های شنوایی را باعث می شود. اما شاید در حال حاضر بهترین راهی باشد که بتواند باعث کاهش خطرات دوچرخه سواری در جاده و خیابان شود.

بوق استفاده شده در دوچرخه با مدلی که در لوکوموتیوهای فعلی استفاده می شود، همسان است و قدرت آن نیز از یک کپسول که در جلوی زین قرار گرفته، تامین می شود. هرچند که قرار گرفتن این مخزن باعث شده زین دوچرخه روی لاستیک عقب قرار گیرد که مطمئنا باعث سخت تر شدن دوچرخه سواری می شود و از نظر ظاهری نیز شکل ناهنجاری دارد.

شاید همه این معایب را بتوان تحمل کرد اما قیمت 8000 دلاری آن به نظر کمی غیر معقول است. احتمالا تنها کاربرد این دوچرخه برای ساختن کلیپ های سرگرم کننده و تبلیغاتی باشد. به نظر شما راه بهتری برای کم کردن خطرات ناشی از دوچرخه سواری وجود ندارد؟